İnsanın kendini geliştirmesinin, oturduğu yerden binlerce farklı dünyayı keşfetmesinin, yeni şeyler öğrenmesinin ve keyifli zaman geçirmesinin en güzel yolu olan kitaplar; Kitap Pazaryeri avantajlarıyla indirimli fiyatlarla ve kapıya teslim seçenekleriyle satın alınabiliyor. Teknoloji her alanda olduğu gibi okurlara bu konuda da birçok kolaylık sunuyor ve yeni çıkan yayınlara tek bir tıkla ulaşma fırsatı sunuyor. İnternet teknolojilerinin yayın dünyasının da çehresini değiştirmesi sonucunda artık okurlar yayınevleri ile ilgili tüm haberleri tek bir kaynaktan takip edebiliyor ve böylece dilediği kitaba saniyeler içinde ulaşabiliyor. Kitabın satın alınmadan önce kapsamlı şekilde araştırılması ve diğer okurların yayınla ilgili yorumlarının okunması da mümkün. Böylece okurlar, yeni çıkan yayınların satın alınmadan da tanıyabiliyor ve tercihlerini bu doğrultuda yapabiliyor.

İnternet üzerinde yeni çıkan yayınların takip edilmesi, okurlara birden çok yayın arasından seçim yapma imkanı sağlar. Bu şekilde birden fazla yayınevinin takip edilmesi mümkün olduğu gibi, piyasaya çıkan tüm yeni yayınların teker teker araştırılması da mümkündür. Okumayı sevenler için yazar takibi yapmayı da büyük oranda kolaylaştırılan internet, sevilen yazarların daha önceki eserlerine bir tıkla ulaşma imkanı sunduğu gibi aynı zamanda yeni çıkan kitaplarının da “önceden sipariş” edilebilmesini sağlar. Kitap Pazaryeri de okumayı sevmekten öte bir tutku olarak görenlere, yeni çıkan yayınlardan anında haberdar olma ve bu yayınlara hemen satın alma fırsatı sunmaktadır. İkinci baskının beklenmesine gerek kalmadan site üzerinden anında dilediği yayını satın alabilen kullanıcılar, kitabın piyasaya çıkmasından birkaç gün sonra okumanın keyfine doyasıya varabiliyor.

Yayın arşivinde binlerce farklı yayınevi bulunan Kitap Pazaryeri, okurlara 200 binin üzerinde bir yayın çeşitliliği ile hizmet vermektedir. Binler kitabın içinden dilediğini seçme şansına sahip olan kullanıcılar ayrıca bu yayınları gerçek anlamada memnun eden fiyatlarla da sahip olma fırsatına sahiptir. Çoklu alımlarla sitenin yatığı indirim miktarı daha da artarak, okuma keyfinin katlanarak artması da sağlanmaktadır. 100 lira üzerindeki alışverişler için hediye kitaplar ve ücretsiz kapıya teslim gibi fırsatlar da tüm okurların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

There are currently no comments.