Şehrin merkezinden uzakta yer alan yaşam alanları sebebiyle her gün işe gidip gelmek için neredeyse işte harcadığı kadar vakit harcamak zorunda kalan, trafik stresiyle her iş günü mücadele etmek zorunda olan İstanbulluların ne kadar konforlu bir yaşam alanına sahip olduğu artık önemsiz bir detaya dönüşüyor. Yaşam alanınız ne kadar rahat olursa olsun, her gün işe gitmek için saatler harcadıktan sonra bir de eve varmak için bu kadar uzun süre harcıyor ve yoğun strese maruz kalıyorsanız sizin de Anadolu yakası konut projeleri ile yakından ilgilenmeniz gerekiyor demektir. Zira bu projeler sayesinde İstanbul’un merkezi konumlu ilçelerinde yaşayarak, yaşam kalitenizi hatırı sayılır oranda arttırabilir ve kentin stresli yaşamından bir nebze de uzak kalmayı başarabilirsiniz.

İşe aracıyla gidiyor olsun olmasın, eviyle işi arasındaki mesafe sebebiyle saatlerini trafik stresiyle geçirmekten usananlar için tek çözüm yolu Anadolu yakası ev projeleri ve toplu konut projelerinden bir daire satın almak. Projelerin kapsamına bağlı olarak yaşam kalitesini arttıracak bir daire sahibi olmak için küçük bir peşinat ödemek yeterli olurken bazı projelerde peşinat verme şartı bile aranmıyor. Oturduğu evin kirası için her ay zaten belli bir miktar ödeyen aileler konut projesine başvurduktan sonra artık bu harcamayı kira için değil, bedelini ödediği yeni evi için yapıyor. Birkaç yıl içinde konutun tüm borcunun bitirilmesi ve sonrasında konutu kiraya verme veya satma hakkının alınması mümkün olduğu gibi, daha esnek ödeme koşulları çerçevesinde on yıl ve hatta daha da uzun bir zaman dâhilinde yeni konutun borcunun tamamlanması mümkün…

Konut projeleri sadece ev sahibi olmak isteyenlere değil, yatırım için güvenilir bir araç arayanlara da hitap ediyor. Kârlı ve daha önemlisi güvenilir bir yatırım aracı olan Anadolu yakasındaki konut projeleri, uzun vadede fiyatları sürekli yükselen evlerden birine sahip olmayı ekonomik açıdan olabilecek en kolay hale getiriyor. Peşinatın verilmesinden sonra ödeme gücüne göre birkaç sene ya da on yıl içinde borç bitirilebilir ve ardından konutun çok daha yüksek bedele satılabilir.

There are currently no comments.