bir paradoks. yasaklamak yasaktır, yasaklamayı yasaklamak da yasaktır, yasaklamayı yasaklamayı yasaklamak da yasaktır diye kopar gider.

geçtiğimiz günlerde ise bu durum cidden vuku bulmuştur, tib* alan adlarına getirilen sansür‘da yasak kelimesinin internet sitelerinde kullanılmasını da yasaklamıştır. bu şekilde 200 e yakın kelime yasaklayıp, üstüne bir de yasak kelimesini yasaklayıp yasaklamayı da yasaklayarak iyice dalga geçmekten çekinmemişlerdir.

devlet kişi hak ve özgürlüklerine saygılı olmak mecburiyetindedir, internet çağında olduğumuzu, internetin çağın en büyük, ucuz ve en yararlı iletişim, bilgi kaynağı olduğunu kabul etmek zorundadır.

asıl “devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır“!

gündemde olan ve yaptırımına zorlanan sansür, türkiye’nin tarihinde internette uygulanan en büyük sansür niteliği taşımaktadır. bu durumdan tüm internet kullanıcıları nasibini alacak ve muhakkak devamı gelecektir.

işte bu sebeplerden ötürü internet kullanıcıları, kaç kişi olduğunu, devleti azdıran, sapıttıran, fuhuşa sevk eden “sarışın, itiraf, göt, pipi, popo, eşcinsel, gizli, gay, kalca, homoseksüel, kerhane (ki devlet kontrolünde bunlar üstelik), olgun” gibi başlıca bazı keliemelerin, bizleri tecavüze, fuhuşa, tacize itmediğini göstermek görevimizdir.

There are currently no comments.