Dijital baskı işlemlerinde yeni teknolojilerin sunduğu geniş imkanlar, kitap basımı için dijital matbaaların kapılarının daha da fazla çalınmasına sağladı. Ekonomik olduğu kadar çok daha kaliteli basım işlemlerinin de yapılmasına imkan sağlayan dijital baskı teknolojileri, kapak tasarımından sayfalara kaliteli baskı avantajlarından makul bütçelerle yararlanma fırsatı sunuyor. 1985 yılından bu yana sektörde yer alan ve gelişen dijital baskı teknolojilerini yakından takip ederek bu yönde yatırımına aralıksız devam eden Bizim Dijital Matbaa, kitap basımını için geliştirdiği akıllı sistemle tüm müşterilerinin baskı öncesi maliyetler hakkında net bir fikir edinmesini sağlıyor.

Uzmanlığı ve deneyimiyle; güvenilir ve hızlı dijital baskı hizmetleri sunan firma, web sitesindeki “online teklif” uygulaması ile basım ücretlerinin kullanıcılar tarafından da hesaplanabilmesine olanak tanıyor. Böylece küçük büyük demeden basım ihtiyaçlarına göre fiyat hesaplayabilen kullanıcılar, en baştan fiyat hakkında kesin bilgi sahibi olabiliyor. Sitede yer alan online teklif bölümünde hesaplanan fiyat firmanın teklifi olduğundan, baskı öncesinde ilk adımdan itibaren ücret konusunda bilgi sahibi olunabiliyor. Firma sitesinde ücretsiz olarak paylaştığı kitap şablonları ile tüm kullanıcılara çalışmalarının baskıya girmeden önceki halini görme imkanı sağlamaktadır. Kullanıcı web sitesindeki şablonu indirdikten sonra çalışmasını buraya aktarmakta ve firmaya gönderdiği çalışmasının incelenmesini beklemektedir. Uzman ekibi ile kitap şablonlarını çok hızlı bir şekilde düzenleyen Bizim Dijital Matbaa, kullanıcıya kısa süre içinde düzenlenmiş ve PDF formata çevrilmiş şablonu iletmektedir. Bu şekilde kullanıcı baskı önceki çalışmasını son halini görebilmekte ve onay vermesi halinde dijital baskı işlemlerini hemen başlatmaktadır.

Editörlük, sayfa düzenlemesi (mizanpaj), dilbilgisi denetimi gibi konularda da müşterilerine kaliteli hizmetler sunan firmanın baskı haricinde dağıtım ve yayıncılık konusunda da hizmetleri bulunuyor. Kitap satışına ve dağıtımına destek veren Bizim Dijital Matbaa, basım sayısına göre bandrol ve ISBN alımını da yapmaktadır. Böylece çalışmasının basılmasından yayınlanarak dağıtılmasına kadar her adımda müşterilerine yardımcı olan firma, tüm bu geniş alandaki hizmetlerden oldukça makul bir bütçe ile yararlanma fırsatı sunmaktadır.

There are currently no comments.