Bu yıl villada tatil yapmaya ne dersiniz? Turizmciler, Avrupa’da çok sayıda turistin tercih ettiği bu tatil anlayışını Akdeniz kıyılarına da getirmiş bulunuyor. Apart otel ya da pansiyonlarda yaşadığınız tatillere hiç benzemeyen kiralık villa tatilleri sizlere çok farklı bir tatil imkanı sunuyor. Villada yapacağınız tatil öncelikle sizlere sınırsız bir özgürlük tanıyor. Kalabalık ortamlardan uzakta eşiniz, çocuklarınız veya sevdiğiniz aile dostlarınızla baş başa kalıp harika bir tatil yapabiliyorsunuz. İki, ya da üç katlı olarak inşa edilmiş villalarda suit odaların yanında 8, 10 oda da olabiliyor. Dilerseniz geniş aile fertleriyle birlikte ya da arkadaş guruplarıyla istediğiniz tarzda bir villa kiralayabiliyorsunuz. Günlük, haftalık ya da sezonluk olarak kiralanabilen villalarda ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz.
Tüm eşyaları ile tam donanımlı villalarda beyaz eşyalardan tutunda mutfak malzemelerine kadar her şey düşünülmüş. Turizm acenteleri, tatilcilere sadece kiralık villa hizmeti değil aynı zamanda onların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için farklı hizmetlerde de bulunabiliyorlar. Arabası olmadan tatile çıkıp villa tatilini tercih edenler için havalimanından transit hizmeti sunup onları özel şoförleri ile alıp villalarına kadar getirebiliyorlar. Ya da araba kiralamak isteyenlere aracı olup kolaylık sağlayabiliyorlar. Özel yüzme havuzu, çocuk oyun alanı ve geniş Amerikan mutfağı olan villanızda yemeklerinizi isterseniz kendiniz yapabileceği gibi özel aşçı da talep edebiliyorsunuz. Siz havuz keyfi yaparken çocuklarınız için özel bakıcı dahi isteyebilirsiniz.
Akdeniz kıyılarında çok konuşulmaya başlanan bu tatil anlayışı ile turizme farklı bir canlılık geldi diyebiliriz. Sizlerde dünyaca ünlü olan tatil beldelerinde doğa ile iç içe, deniz manzaralı ve müstakil yüzme havuzlu villalarda unutulmaz bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Tatilinizi pansiyon ya da otellere ödediğiniz ücretlere kıyasla kiralık villa kampanyaları ile çok daha ucuza getirebilirsiniz. Sabahları sizler uyanmadan temizlenen tertemiz havuzunuza dilediğiniz zaman atlayabilirsiniz. Tam donanımlı villalar son derece güvenli olup etrafı beyaz taş duvarlar veya yüksek korkuluklar ile çevrilmiş bulunup ayrıca sizleri yabancı gözlerin bakışlarından da koruyor. Dilediğiniz gibi havuz sefası yapıp şezlonglarınızda dilediğiniz gibi güneşlenebilirsiniz. Bu muhteşem tatil macerası için internetten online olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

There are currently no comments.