Tekdüze tesettür giyim ürünlerinden sıkılan ve farklı bir şıklık arayan kadınların ilgi odağı haline gelen ipek eşarplar ile kombine edilen tesettür pardösü modelleri, günlük kullanım için en konforlu seçimlerden biri. Pantolonlarla da kullanılabildiği için günlük hayatın hızlı temposuna uyum sağlamayı kolaylaştıran tesettür pardesü modellerinde bol döküm kumaşların daha estetik görünmesi için keskin hatlı çizgiler kullanılıyor. Etek ceket takımları tercih edenlerin de düşünüldüğü yeni sezon tesettür giyim koleksiyonlarında, kullanılan eşarpla uyumlu renk ve dokulara sahip çantalar da dikkat çekiyor. Yeni sezonda yazın yüksek enerjisini yansıtan, canlı renklere sahip eşarplarla beyaz ve kremin sade şıklığını bütünleştiren kombinlerse bu yılın en dikkat çeken tasarımları arasında yer alıyor.

Etek ceket takımlarında kullanılan kemerler kıyafetlerin hareketlenmesini sağlayarak, aksesuar seçiminin daha kısıtlı olduğu tesettür giyimde farklı bir stil oluşturuyor. İnce işlemeli bluz modelleriyle şıklığı daha da artan takımlar iş ortamlarından özel günlere her mekânda rahatlıkla kullanılabilir. Farklı bağlama tarzlarıyla şıklığın kişiselleşmesini sağlayan eşarp modellerinde canlı renkler tercih edilirken, ayakkabı ve çanta ile uyumlu renklere sahip olan eşarpların tercih edilmesine özen göstermekte fayda var. Yaz aylarında hava sıcaklıklarının artışıyla birlikte herkes gibi beyaz renkler tesettür giyim modasında da ön plana çıkıyor ve bu sade görselliğe fark katmak için eşarp, çanta ve ayakkabılarda yüksek enerjili, sıcak renkli ürün kombinleri kullanılıyor.

Sade tasarımı ve basit kullanım imkânı sunan ara yüzüyle sitemizde tesettür giyime yönelik tüm ihtiyaçlarınızı, yeni sezonun trendi belirleyen tasarımlarından oluşan model seçeneklerimiz arasından bir tıkla bulabilir ve üstelik şıklık konusunda hiçbir eksiği olmayan, büyük beden ürünlerimiz arasından da aynı kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Tesettür giyimde en kaliteli elbise ve aksesuarları, yeni sezonun modasını belirleyen tasarımcıların imzasıyla beğeninize sunarken fiyat konusuna da önem veriyor ve cazip fiyat seçenekleri sunuyoruz. Oturduğunuz yerde sıradan ve kalitesiz tesettür giyim ürünleri satan, birkaç farklı mağaza alternatifi bulunsa bile Türkiye’nin her yerinde bir tıkla sipariş verebileceğiniz için sitemizdeki şıklığıyla göz kamaştıran tesettür giyim ürünlerine sahip olabilirsiniz

There are currently no comments.