Tesettür modasında önemli bir yere sahip olan takımlar akşam şıklığında birbirinden güzel modellerle karşımıza çıkıyor. Gece şıklık yarışına yeni bir anlam kazandıracak olan bu takımlar kısa zaman içerisinde birbirinden güzel modelleriyle vazgeçilmez çizgisini üst seviyelere çıkacak gibi görünüyor. Gece şıklığında takım seçerken gündüz olduğundan daha özgür ve daha iddialı renk seçimleriyle son derece tarz sahibi ve farklı bir görünüm kazanmak mümkün. Düğün ve nişan gibi davetlere katılırken her kadının olmaz olmazı olan abiyeler kendilerini takımlar da yansıtıyor. Abiye takım modası bu yaz oldukça moda ve revaçta olacak abiye seçimleri arasında. Takımlar abiye modasında son derece farklı bir görünüm sunuyor.

Tesettür abiye  seçerken dikkat edilmesi gerekilen en önemli nokta kumaş kalitesi. Kumaşın parlaklığı ve kalitesi kombinin ince çizgilerini ön plana çıkararak güzelliğinize güzellik katmanızı sağlar. Abiye takımlarda en çok kullanılan ipek ve kadife kumaşlardır. Birbirimden güzel bu iki kumaş türü takımların gündelik hayattan sıyrılıp abiye şıklığına girmesini sağlayan unsurdur. Gündelik hayatta yarattığınız ciddi tarz sağlayan takımlar, davetlerde abiye takımlar tercih edildiğinde iddialı ve son derece şık bir görünüm sağlar.

Gecelerde genellikle çift renk ipek kumaşlı abiye takımlardan yararlanarak değişik tarzda bir kombin oluşturabilir tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Abiye takım seçerken dikkat edilmesi gerekilen tek nokta renklerin birbirine zıt olmayıp benzer tonlardan tercih edilmesi. Bu seçim sizin için daha dikkat çekici bir görünüm sağlar.

Kadife kumaştan ya da ipek kumaştan yapılan işlemeli takımlar ise gece davetlerinde sizi davetin en şık kadınları arasında sokacak bir seçimdir. Özellikle siyah ya da haki tonlarında işlemeli takımlar ve stiletto bir ayakkabıyla kombinlendiğinde son derece modern ve şık bir görünüm sağlar. Klasik ve modern çizgileri aynı anda içinde barından bu tercihle içinizdeki iddialı kadın geceye damgasını vuracak.

 

There are currently no comments.