Şehir hayatının monotonluğundan kurtulmak için İstanbul’daki farklı mekanları değerlendiren kent sakinleri, rahatlamak ve kent hayatının stresinde uzaklaşmak istemesine karşın aradığı sakin ortamı kolay kolay bulamıyor. Eğlenmek, yemek veya biraz kafa dinlemek için dışarı çıkan insanlar hafta içinde olduğu gibi binlerce insanla trafikte beklerken, ulaştığı mekanda da yüzlerce insanın gürültüsünün tam ortasına düşüyor. Yoğun iş temposu sebebiyle İstanbul’dan uzaklaşması mümkün olmayanlar yat kiralama seçeneklerini değerlendirerek, aslında farklı bir gezi deneyimi yaşayabilir. Denize açılarak tüm şehir kaosunu kıyıda bırakma imkanına sahip olan insanların lüks bir yatın vaat ettiği konforda faydalanmak içinse tek yapması gereken internet başına geçmek.

Kiralanacak yatın iç ve dışıyla ilgili merak edilen her detayın öğrenilebildiği onlarca fotoğraf seçeneği sunulan web sitelerinde, kişi sayısına ve bütçeye bağlı olarak farklı motor yat seçenekleri arasından seçim yapılabiliyor ve birkaç dakika içinde rezervasyon işlemleri tamamlanabiliyor. Baş başa romantizm hat sayfada yaşandığı birkaç saat geçirmek isteyen çiftlere bambaşka bir deneyim vaat eden bu özel motor yatlar, denizin ferah havasında ve İstanbul Boğazı’nın en şık manzarasına karşı aşk dolu saatler geçirme imkanı sunuyor. Sevgilisine ve eşine hoş bir sürpriz yapmak isteyen herkesin birkaç saatliğine dahi kiralayabildiği motor yatlarla yapılacak küçük bir Boğaz gezisi dahi kalbin fethedilmesi için fazlasıyla yeterli olacaktır. Kolay kolay unutulması mümkün olmayacak türden özel sürprizler arayan erkeklerin son zamanlarda yakından ilgilendiği yat turları, eşsiz manzaraya karşı yenen akşam yemeğinin ardından içkilerin yudumlandığı oldukça keyifli bir akşama dönüşüyor.

Grup olarak kiralandığında cazip indirim seçeneklerinden de yararlanma fırsatı bulunduğundan, doğum günü partilerinden nişan ve düğün organizasyonlarına kadar bu motor yatlardan birçok farklı şekilde faydalanmak mümkün. Arkadaşlarla keyifli bir akşam yemeği yiyerek evliliğini kutlamak isteyen çiftlerin de tercih ettiği yat turları, kimi zaman da sadece kentin stresinde uzaklaşarak biraz kafa dinlemek için tercih ediliyor. Uygun fiyat seçenekleri sunulduğu için her bütçeye hitap edebilen bu yat turları, ihtiyaca bağlı olarak onlarca farklı paket seçeneğiyle sunuluyor.

There are currently no comments.