Baharın ortalarından itibaren mevsimin yaz etkisini hissettirmeye başlaması, insanların da yaz sıcakları bastırmadan tatil planlarını yapmaya başlamasını sağlıyor. İlkbaharda yapılan bu tatil planlarının ilk tercihlerinden olan Kaş da, dünya çapında tanınan muhteşem doğasıyla ve binlerce yıllık tarihi dokusuyla yerli yabancı herkese unutulmaz bir tatilin kapısını aralıyor. Kaş’ta yapacağı tatille tüm senenin getirdiği zihinsel ve fiziksel yorgunluktan kurtulmak isteyenlerin gözde tercihi ise her şey dahil otel tatilleri değil, kiralık yazlıklar oluyor. Kaş kiralık yazlık imkanlarından yararlanarak tatilini hem daha huzurlu hem de daha ekonomik hale getirmek isteyen insanlar internet sitelerinde hummalı bir yazlık arayışına girişiyor. Otellerde yoğun insan trafiği sebebiyle istediği huzur bulamayan ve daha da çok gerilen pek çok insan için yazlık kiralamak, Kaş tatillerinin daha da dinlendirici bir hale dönüşmesi manasına geliyor.

 

Farklı zevkler ve ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlanan Kaş kiralık yazlık seçenekleri arasında ekonomik yazlıklardan ihtişamlı tasarımıyla dikkat çeken lüks villalara geniş seçenekler sunuluyor. Bir ömrü bağlayan imzayı atarak aşklarını ölümsüzleştiren yeni evli çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği yazlıklar, Kaş’ın muhteşem manzaraları ve lüks bir ortamda romantizmin doruk noktasında bir balayı vaat ediyor. Yeni evli çiftlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek ve özel bir dekoratif anlayışla döşenen bu villalar arasında özel yüzme havuzlu alternatifler de bulunuyor. Özel tasarım villalar Kaş tatillerini daha keyifli hale getiriyor ve planlar doğrultusunda haftalık ya da günlük olarak kiralanabiliyor.

 

Sessiz ve huzurlu bir ortamla Kaş’ın eşsiz doğasının keyfini çıkarma imkanı sunan yazlıklar, kişisel bir yaşam alanı sunarak bireysel konfor imkanı sağlıyor. Otel tatillerin her şey için sıraya giren ve yüzlerce insanın gürültüsünü çeken insanlara çok daha huzurlu bir tatil alternatifi sunan yazlıklar, Kaş tatillerinin unutulmaz bir anıya dönüşmesinin de en konforlu yolu haline geliyor. Ekonomik olarak da bütçelerin rahat etmesini sağlayan yazlıklar, arkadaş gruplarıyla çıkılan Kaş tatillerinde konaklama ücreti de paylaşıldığından daha da cazip bir konaklama alternatifi olarak yoğun ilgi görüyor.

There are currently no comments.