Uluslararası eşya taşımacılığında uzun yıllardır faaliyet gösteren ve Avrupa standartlarında hizmetler sunan ABS Nakliyat, İstanbul’dan Birmingham’a evden eve nakliyat hizmetleriyle taşınma işlerini ve harcamaları düşünmeden yeni evinize taşınmanızı sağlıyor. Havayolu şirketlerinin yüksek fiyatları yüzünden bütçenizi sarsmadan taşınmanız için ekonomik hizmetler sunan profesyonel ekibimiz, İngiltere içi taşıma için ayrıca ödeme yapmanıza da gerek bırakmıyor. Titiz çalışan personelimiz eşyalarınızı uluslararası taşımacılık standartlarına uygun biçimde nakliye etmekte ve sizlere taşınma konusunda da yardımcı olmaktadır. Uluslararası taşımacılık için gerekli tüm sertifika ve yetkili firma belgelerine sahip olan ABS Transport ile taşınma işlerinizi düşünmenize gerek kalmaz.

Birmingham’daki yeni yaşamınızla ilgili detaylarla ilgilenirken evinizin tüm eşyasının güvenilir ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Dilediğiniz tarihte evinizin tüm eşyasını yeni adresine getirilmesi için deneyimli ekibimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Paketleme ve ambalajlama hususunda sizlere profesyonel ekiplerle yardımcı olduğumuz için taşınma işlerinin ağır yükünü hafifletiyor, taşınırken koli ve kutu ihtiyacınız olması durumunda ayrıca herhangi bir ücret talep etmeksizin bu gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İstanbul’dan Birmingham’a evden eve nakliyat hizmetlerimizde tüm eşyanızı özenle taşıyor ve ayrıca değerli eşyalarınız için özel ambalaj seçenekleri sunuyoruz. Uluslararası antika eşya taşımacılığında uzun yıllardır hizmet veren tecrübeli ekibimiz evinizdeki maddi ve manevi değeri yüksek eşyalarınızın tamamını hasarsız olarak yeni adresinize teslim edecektir. Uluslararası eşya taşımacılığında sizlere sigortalı taşıma alternatifleri de sunduğumuz için eşyalarınızın nakliyat esnasında zarar görmesi durumunda bile sizleri mağdur etmiyoruz.

Bütçenizi zorlamanıza gerek bırakmayan cazip fiyat seçenekleriyle İstanbul’dan Birmingham’a evden eve nakliyat hizmeti veren ekibimiz eğitim için İngiltere’ye yerleşen öğrencilere özel indirimler yapmaktadır. İster yeni eğitim hayatınız için tek odalı evinizi taşıyor olsun isterse de ailenizle birlikte yepyeni bir hayata başlamak için çok odalı evinizi taşıyor olun, ABS Transport uzmanlığına başvurabilirsiniz. Fiyatlarımızın uygun olması evinizi taşımak için ayırdığınız bütçenizden tasarruf imkânı sunarken aynı zamanda evinizin tüm eşyasını, tam dilediğiniz tarihte yeni adresinize ulaştıracağımızdan da emin olabilirsiniz.

There are currently no comments.