Çocuklara oyuncak beğendirmek zordur! Onları hem mutlu edecek hem de uzun süre keyifle zaman geçirmelerini sağlayacak bir hediye seçeneği bulmak anne babalar için en zor kararlardan biridir. Bazen avuç dolusu para dökerek satın aldıkları hediyenin yüzüne bile bakmayan çocuklar aileleri farklı oyuncak alternatiflerini değerlendirmeye sevk eder. Aslında çocukların ortak zevklerine hitap edebilen ve istisnasız hepsinin ilgisini çeken bir oyuncak var ki; en az çocuklar kadar yetişkinler de bu ürün ile hoşça zaman geçirebiliyor. Bu ürün; kumandalı helikopter çeşitleridir.

Birbirinden farklı modelleri ile gerçeğini aratmayan bu helikopterler, her geçen gün teknolojiden nasibini alıyor. Değişik tasarımları ile çocukları büyüleyen bu oyuncaklar hiç eskimiyor ve çocuklarınızın elinden hiç düşmüyor. Hem araba hem helikopter şeklinde kullanılabilen Flyıng-Suv modeli, 3 kanal storm fırtına modeli, güçlendirilmiş plastik ya da metal gövdeli Double Blade modeli bunlardan sadece bir kaçı. Her ebatta üretilen helikopterlerin uzunluğu 15 santimetreden 72 santimetreye kadar çıkıyor. Sizler de, mavi, turuncu veya gri renklerde tasarlanmış bu oyuncakları alternatifleriniz arasına ekleyebilir ve çocuklarınızın renkli dünyasını biraz daha hareketlendirebilirsiniz. Çocuğunuzun hiç elinden düşürmeyip büyük bir zevkle saatlerce oynayacağından, pilot olup bu helikopterlerle birlikte uçuşa geçeceğinden hiç şüpheniz olmasın!

Değişik marka, model ve tasarımları ile bir çok özelliği bulunan bu ürünlerden biri de 3.5 kanal frekanslı transporter (taşıyıcı) helikopterdir. Kutusundan çıkan kibrit kutusu kadar bir sepeti, helikopterin ayaklarına bağlıyor bir yerden başka bir yere eşya veya yük taşıyorsunuz. Çocukların çok sevdiği Herry Potter artık helikopter de olmuş durumda. Bu 15 santimetre boyutunda olan, uzaktan kumandalı helikopterin metal gövdesi Herry Potter yapılmış ve süpürge üzerinde, filmlerdeki gibi uçurulabiliyor.

Sizler de çocuklarınıza hiç eskimeyen bu birbirinden farklı uzaktan kumandalı, metal gövdeli, üzerinde led ışıkları ve bazen kamerası dahi olabilen, ışıl ışıl helikopterleri almak için geç kalmayın! Onların dünyasında apayrı bir yer edecek bu muhteşem ürünler çeşitli dönemlerde indirime giriyor. Yıllar sonra bile hatırlayacağı, tatlı bir tebessümle anacağı bu mükemmel helikopterlerden alıp onları tüm yaşamları boyunca uçurabilirsiniz. Sizlere bu konuda www.oyuncakdenizi.com adresini önerebiliriz. Tüm çeşitlerini uygun ücretler ile bulabilirsiniz.

There are currently no comments.