Halı temizliği en zor ve meşakkatli işlerin başında geliyor. Bayanların bir hayli vaktini alan halılar temizliklerinin ihmal edilmesi durumunda kısa sürede bir bakteri yuvası haline gelebiliyor. Evlerde en çok kullanılan ve bakteri gibi mikro organizmaların yaşamalar için en müsait eşyalar sıralamasında başı çeken halıların düzenli olarak silinmesi maalesef tam anlamıyla temizlendiği anlamına gelmiyor. Halıların mutlaka bu konuda profesyonel olan şirketler tarafından özel makineler ile temizlenmesi gerekiyor. İşte bu noktada size önerimiz Dikmen Halı Yıkama şirketi gibi profesyonel olan firmalar ile çalışmanız ve halılarınızın temizliğini bu firmalara bırakmanız olacak.

Halılarınızın gözle görünmeyen bakteri ve mikroplardan arınması ve tam anlamıyla temizlenmesi ancak bu şekilde mümkün hale gelebilir. Kas gücü ile halılarınızın üzerinde beliren lekeleri silerek temizlemeye çalışmanız ancak onların daha kirlenmesine neden olacaktır. Çünkü güç uyguladığınızda lekelerin halıların altı bölümlerine doğru ilerlemesini ve sadece gözden kaybolmalarını sağlarsınız. Ancak lekeler halılarınızdaki mevcudiyetini koruyacaktır. Hatta halınızın üzerine dökülen çeşitli gıda kırıntıları zamanla bakterilerin oluşmasına neden olabilir. Sıvı gıdalar ise küflenmeleri beraberinde getiriyor. Tüm bu durumlara mahal vermemek için halılarınızı Dikmen Halı Yıkama şirketine teslim etmelisiniz. Böylece sadece görünen değil görünmeyen kirlerinden de kısa zamanda arınmasını sağlayacaksınız. Şirket tarafından yıkanan halılarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Çünkü halınız sağlığınız için zararlı hiçbir madde içermiyor olacak.

Teknoloji yardımı ile sadece halıları temizlemek için geliştirilen özel makineler ile temizlenen halılarınız son derece hijyenik bir şekilde size teslim ediliyor. Şirket ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Belirttiğiniz adresten alınan halılarınız yıkama işleminden önce özel makineler yardımı ile tozlarından arındırılıyor. Halılarınızın dip bölümlerine yerleşmiş olan toz ve partiküller temizlendikten sonra halılarınız yıkama işlemine alınıyor. Dokularına ve renklerine hiçbir zarar vermeden yıkanan halılarınız tozdan ve mikroptan arındırılmış olan ortamlarda kurumaya bırakılıyor. Birçok şirketten farklı olarak Dikmen Halı Yıkama halılarınız kuruduktan sonra hemen size teslim etmiyor. Kuruma işleminin ardından halılarınız özel fırçalar ile fırçalanıyor ve ilk günkü yeni görünümünü yeniden kazanmış oluyor. Ardından sarılarak evinize teslim ediliyor.

There are currently no comments.