Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte her ne kadar gelişmiş grafiklerle sunulan oyunlara olan ilgi artsa da, hala dünyanın genelinde milyonlarca bilgisayar kullanıcısı internet üzerinden oyun oynamayı tercih etmektedir. Bu tür sitelerin kullanıcılara zahmetsiz ve çok hızlı bir biçimde eğlenceli zaman geçirme imkanı sunması, küçükler kadar ve belki de küçüklerden çok daha fazla yetişkin kullanıcıların da bu sitelere rağbet göstermesine neden olmaktadır. Bilgisayara virüs ve kötü amaçlı yazılım bulaşması ihtimalinin neredeyse ortadan tamamen kaldırılması da bu sitelerin eğlenceli vakit geçirmek için tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Zira bu şekilde eğlenceli vakit geçirmeyi tercih edenler bilgisayarlarına herhangi bir yazılım indirmediğinden, virüs ya da şifre çalmaya yönelik yazılımlardan dolayı zarar da görmemektedir.

İndirme işlemleri ile birlikte alınan risklerin ortadan kaldırılmasını sağlayan oyun siteleri, Flash tabanlı uygulamalar ile keyifli zaman geçirmeyi mümkün kılmaktadır. Bilgisayarların internet üzerinde çok çeşitli işlemleri gerçekleştirmesini sağlayan ve günümüzde her bilgisayarda zaten bulanan Flash, internet üzerinden risk almadan ve çok kolay bir şekilde oyun oynanmasını sağlamaktadır. Seçme şansı konusunda da bu sitelerin sunduğu avantaj göz ardı edilmez kadar geniştir. İnternetten yalnızca tek bir oyun indirmek için dahi büyük risk alınmasının yanı sıra bu oyunları çalıştırmanın da ayrı bir sorun olduğu bir gerçektir. Karmaşık işlemler yapılmasını gerektiren dosyaların her bilgisayarda istendiği gibi çalışmaya hazır hale getirilememesi, birçok kullanıcının boşu boşuna dosya indirmek için zaman harcamasına neden olur. Sonu hüsranla biten bu tür işlemler, özellikle kotalı internet kullananlar için büyük bir dezavantajdır. Flash uygulamaları sadece birkaç MB işlem yapılmasını sağladığından, kotalı internet kullanıcıları da bu siteler sayesinde eğlenceli zaman geçirebilmektedir.

Ücret ödemeden yüzlerce farklı türdeki seçenek arasından seçim yapılmasını ve herkesin “dilediği kadar” oynaması için hizmet veren Kötü Oyun, geniş arşivi ile her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Kaliteli ve keyifli seçeneklerle yaş farkı gözetmeden herkes için “eğlence” sunan sitemiz, tüm kullanıcılara hızlı ve zahmete girmeden eğlenme imkanı sağlamaktadır.

There are currently no comments.