Yazılı bir eserinizin olmasını ister misiniz? Buna sahip olmak için sizin de çok ünlü bir yazar olmanıza veya binlerce kişinin eserlerinizi okuyacağını garanti etmenize hiç gerek yok. Artık dileyen herkes yazılarını ve çalışmalarını kitap haline dönüştürebiliyor. Üstelik son derece cüzi bir miktar ücret ödeme avantajına da sahip oluyor. Siz de bu avantajı kendi lehinize çevirebilirsiniz. Hemen harekete geçerek, bu uygulamayı sunan matbaa şirketlerinden biri ile irtibat kurun ve ham halini teslim ettiğiniz eserlerinizin kitaplaştırılmış hallerini kısa sürede teslim alın. Ödemenizi de dilerseniz nakit dilerseniz kredi kartı ile yapın. İşte eserlerinizi ölümsüzleştirmek bu kadar kolay ve keyifli!

Artık matbaa sektöründe ciddi anlamda yüz güldüren hizmetler veriliyor. Bunlardan biri de eser sahiplerine kapak tasarımı gibi konularda da hizmet verilebiliyor olmasıdır. Matbaa şirketleri küçük bir meblağ karşılığında müşterilerine kitap kapağı tasarımı hizmeti de veriyor. Bu konuda profesyonel olan ekipleri kadrolarına ekleyen matbaalar, gerekli prosedürleri de müşterileri adına gerçekleştirebiliyor. Talebiniz doğrultusunda daha pek çok hizmet veren şirketler, basım ile ilgili olan tüm işlemlerinizi kolaylaştırıyor. Aynı zamanda müşterilerinin zamandan tasarruf yapmalarının da önü açılıyor. Eserlerinizin çok kısa bir süre içerisinde basılması ve kitaba dönüştürülmesi için haftalarca beklemek zorunda kalmıyorsanız. Belirli bir adedin altında olan kitap basımı işlemleri aynı gün içerisinde tamamlanabiliyor. Dolayısıyla kitabınıza aynı gün kavuşabiliyorsunuz. Üstelik pek çok matbaa, sanal dünyada da müşterilerini yalnız bırakmıyor. Şirketlerin web sitelerini ziyaret ettiğinizde çeşitli programları da bilgisayarınıza indirme ve eserlerinizi bu program aracılığı ile kitap formuna dönüştürme şansını da elde edebiliyorsunuz. Şirketlerin çoğunun bu hizmeti de ücretsiz olarak verdiklerini hatırlatalım. Web sitelerini ziyaret eden herkes bu hizmetten istifade edebiliyor.

Duygu ve düşüncelerinizi ifade ettiğiniz veya yıllarınızı harcayarak oluşturduğunuz araştırma, yazı ve çalışmalarınızın zamana yenik düşmesine, tozlu raflarda yıpranıp yok olmasına izin vermeyin. Siz de çalışmalarınızı basılı bir kitap şeklinde muhafaza etmelisiniz. Böylece hem yıllarca yıpranmadan kalabilecekler hem de sizin için gayet hoş bir hatıra olacak.

There are currently no comments.