Arama motorlarına estetik cerrahiyle ilgili sorulan soruların başında burun estetiği ameliyatları gelirken, rinoplasti denen bu estetik cerrahi müdahaleler hakkında en çok fiyatlar merak ediliyor. Rekabet kurulu tarafından alınan karara göre internet siteleri üzerinden insanlara estetik cerrahi müdahalelerle ilgili fiyat verilmesi mümkün olmadığı için çoğu internet kullanıcısı burun estetiği fiyatları ile ilgili bilgi almak için forum sitelerini tercih ediyor. Bu kullanıcıların başında da şüphesiz kadınlar geliyor.

Kadınların estetik cerrahiyle ilgili bilgi almak için ziyaret ettiği forum sitelerinde, üyelerin verdiği fiyatları referans alarak rinoplasti ameliyatlarının maliyetine dair bilgi edinmekse çok ama çok yanlış bir davranış. Zira burun ameliyatlarının hiçbiri, basmakalıp şekilde aynı prosedürün uygulanması şeklinde yapılmıyor. Çoğu kadın başvuracağı klinik veya hastanenin fiyat politikasının yaptıracağı rinoplasti ameliyatının maliyetini etkileyeceğini bilse de, bu estetik operasyonların maliyetini etkileyen pek çok faktör olduğunu ve bu faktörlerin birçoğunun kendisine bağlı olduğunu bilmiyor. Her hastanın sağlık durumu, kalıtsal özellikleri, hastalıkları birbiriyle birebir aynı olmadığı gibi, rinoplasti ameliyatıyla ilgili beklentilerin de herkes için aynı olduğunu söylemek mümkün değil. Zaten bu sebepten ötürü estetik cerrahlar kendisine başvuran hastaların her biriyle özel olarak ilgilenmekte ve hastasının beklentilerini anladıktan sonra “kişiye özel” bir ameliyat planlamasına girişmektedir.

Bireye özel olarak planlanan rinoplasti ameliyatlarının herkes için tek bir fiyatla yapılması kuşkusuz ki, mümkün değil. Belirli fiyat aralıklarından söz ediliyor olsa da, bahsi geçen fiyatların ciddi oranda aşağı inmesi veya kişiye göre yukarı çıkması söz konusu olabilir. Kullanılan ilaçlardan operasyon sonrasında klinikte ne kadar zaman geçirildiğine kadar birçok değişken olduğu için www.burunestetigi.com adresini ziyaret etmenizde yarar var.

There are currently no comments.