Bu yaz kendinize bir iyilik yapıp muhteşem bir mekanda konaklayabilirsiniz. Konforuyla göz dolduran, son derece lüks olan villada konaklayarak tatilinizi unutulmaz bir anı ile taçlandırabilirsiniz. Kalkan Kiralık villaları görebileceğiniz en lüks konutlardan biri olarak karşınıza çıkıyor. Tatiliniz boyunca konforunuzdan ödün vermeden konaklayabileceğiniz bu konutlar için kişi başı ücret ödemek zorunda da değilsiniz.

Bu villalar günlük olarak kiralanıyor. Yani dilediğiniz kadar kişi ile birlikte konaklayabileceğiniz için tatilinizin oldukça ekonomik bir yönünü oluşturacaktır. Dilerseniz aileniz ile birlikte hatta tüm akrabalarınızı da yanınıza alarak bu muhteşem villalarda uzun bir tatil yapmak aile bağlarınızı da güçlendirecektir.

Arkadaşlarınız ile birlikte çıktığınız tatillerde de en ideal tercih bu villalar olacaktır. Otellerde akşamları ayrı odalarda konaklamak zorunda kalmak arkadaş gruplarının tatil eğlencelerini sekteye uğratabiliyor. Oysa bu villalarda dilediğiniz kadar arkadaşınız ile birlikte özgürce kalabilir, partiler düzenleyebilir, akşamları sinema günleri organize edebilirsiniz. Size gerekecek tüm malzemeler konutlarda mevcut. Siz sadece planlarınızı ve organizasyonlarınızı yapın ve tatilinizin keyfini sürmeye başlayın. Geri kalan her şeyi Kalkan kiralık villa hallediyor.

Son derece konforlu olan bu mekanlar evcil hayvan sahiplerinin de öncelikli tercihi oluyor. Tatil boyunca minik dostlarından ayrılmak istemeyen hayvan sahipleri bu villalarda diledikleri kadar dostlarıyla birlikte konaklayabiliyor. Böylece sevimli dostlarından uzak kalmadan stressiz ve endişesiz bir tatil geçirmiş oluyorlar.

Her türlü eşyanın ve malzemenin sizler için hazır bir şekilde villalarda mevcut olduğunu da bilmenizde yarar var. Sadece kişisel eşyalarınız ile yolculuğa çıkabilirsiniz. Tatil boyunca yanınızda saç kurutma makinesi, sıcak su makinesi gibi cihazları da taşımak zorunda değilsiniz. Bu da elbette konforunuzu daha da güçlendiriyor. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar hazır ve bakımları yapılmış bir şekilde sizlere teslim ediliyor.

Her kiracının evi boşaltmasının ardından bu cihazların da bir kez daha bakıma alındığını bilmelisiniz. Tatiliniz sırasında herhangi bir arıza çıkarmamaları için cihazların tamamı periyodik olarak inceleniyor ve kontrol ediliyor. Aynı özen villanın tamamında geçerli. Kiracıların ardından ev hijyenik bir şekilde temizlenerek yeni konuklara teslim ediliyor.

There are currently no comments.