Keyifli bir hafta sonu aktivitesi peşinde olan ve sevdikleriyle birlikte zamanını farklı bir şekilde değerlendirmek isteyen İstanbullular, Boğaz turu organizasyonlarını tercih ediyor. Özellikle son dönemin yükselen trendi olan fırsat sitelerini takip edenler son derece uygun fiyatlarla Boğaz turlarına çıkabiliyor ve üstelik teknede açık büfe kahvaltı edebiliyor. Boğaz sularında çift kişilik açık büfe kahvaltı için doğru fırsatların değerlendirilmesi halinde, 40-50 liralık bir bütçe ayrılması bile yeterli olabiliyor. İstanbul’da hemen her hafta sonu binlerce değil, milyonlarca insan dışarı çıkıyor. Tüm insanlar benzer aktiviteler yaparken, ulaşım için saatlerini harcıyor ve gittiği yerde de binlerce insanla bir arada zaman geçirmek zorunda kalıyor.

Kalabalıkların gürültüsünden, trafiğin stresinden uzakta zaman geçirme imkanı sunan Boğaz turlarıysa boş zamanınızın aile veya sevdiklerinizle farklı bir şekilde değerlendirilmesini sağlayacaktır. Boğaz turlarında geniş tekneler ile ekonomik tur seçenekleri sunulurken, rahatına düşkün olanlar için özel motor yatlarla çıkılan tur alternatifleri de sunulmakta. Anadolu ve Avrupa yakasının farklı yerlerinden başlanan Boğaz turları genellikle birkaç saat sürüyor ancak özel organizasyonlar yaparak daha geniş kapsamlı bir tura çıkmak da mümkün. İş dünyasından da yoğun ilgi gören bu tekne gezileri ve Boğazda kahvaltı turları, iş görüşmelerinin ferah bir havada ve prestijli bir ortamda yapılmasını sağlıyor. Geçmişe nazaran artık çok daha fazla firmanın Boğaz turu seçenekleri sunması sayesinde fiyatlar da daha makul seviyeye iniyor.

Son zamanlarda internetin en çok tıklananlarından olan fırsat sitelerini takip ederek, Boğaz turlarından son derece özel fiyatlarla yararlanılabilir. Öyle ki, bazı fırsat siteleri Boğa sularında çift kişilik açık büfe kahvaltı keyfinden 40-50 liraya dahi yararlanma fırsatı sunuyor. Birkaç farklı fırsat sitesinin düzenli biçimde takip edilmesi durumunda daha da avantajlı tur seçenekleri bulunabilir. Özel motor yat ile yanına sadece birlikte olduğu kişiyi, ailesini veya yakın arkadaşlarını alarak tura çıkmak ve Boğaz sularında kahvaltı etmenin ayrıcalığını yaşamak isteyenlerinse kesenin ağzını açması gerekiyor.

There are currently no comments.