İlaçlama sektöründe yasal olarak faaliyet göstermek için istenen tüm sertifika ve çalışma ruhsatlarına sahip olan firmamız işyeriniz, eviniz, bahçeniz ve apartmanınızdaki her türden böcek ve haşere sorununa; Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerle çözüm getirir. Böcek ilaçlamanın ciddi bir sorumluluk anlamına geldiğinin bilincinde olan Beyoğlu böcek ilaçlama servisimiz, bu işin eğitimini almış personeli ve gerekli tüm bakanlık onaylarına sahip ürünlerle böceklerden geri dönmemek üzere kurtulmanız için hizmet vermektedir. Apartman dairesi, villa, kafe, ofis, depo, apartman, restoran, otel ve her ölçekten ticari işletmeye böcek ilaçlama konusunda güvenilir uygulama garantisi vermekteyiz. Hizmet kalitemize, tecrübemize ve birikimimize sonuna kadar güvenmekte; haşere ve böceklerle ilgili her ölçekten soruna kesin çözüm getirebilecek uzmanlığa sahibiz.

Haşere ve böceklerin yol açtığı problemlerle karşılaştığınızda bireysel uygulamalara başvurmaya çalışarak zaman kaybetmeyin ve haşere ilaçlama konusunda sunduğumuz profesyonel çözümlerden yararlanmak üzere bizden yardım isteyin. Bir dişi böceğin ezilerek öldürülmesi dahi taşıdığı binlerce yumurtanın etrafa saçılmasına neden olmakta ve bu da sorunun ciddi boyutlara gelmesine neden olabilmektedir. Sunduğumuz ilaçlama hizmetlerinde mevcut böcekleri hedef aldığımız gibi, özel ilaç karışımları ve ilaçlama teknikleri ile yuvalardaki yumurtaların da ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. İstila riskinin olduğu ileri düzeydeki böcek sorunlarından dahi birkaç uygulama ile tamamen kurtulmanız mümkündür.

Böcek ve haşerelerin yol açtığı sorunlarında uygun ilaç karışımı kullanılsa ve uygulamalar bilinçli bir şekilde yapılsa dahi tek bir ilaçlama ile ortadan kalkmamaktadır. Böcek ilaçlamam düzenli şekilde belirlenen aralıklarla tekrarlanması, ilaçlama işlemleri ile uzun vadeli çözüm sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Aksi halde ilk ilaçlama ile böceklerin büyük bir bölümü ölse dahi, birkaç hafta içinde yumurtalar tekrar sorun olacaktır. Düzenli ilaçlama uygulamaları ayrıca yuvaları sorunun yaşandığı bölgede olmayan ve dışarıdan gelecek olan yeni böceklerin de engellenmesini sağlamaktadır.

Böcek sorunundan kurtulmak için ruhsatsız çalışan yani korsan iş yapan kişilerin tercih edilmesi ise sağlıkla ciddi ve ölümcül sonuçlar doğurabilecek bir kumar oynanması demektir. Kullandığı kimyasal maddenin ne olduğunu ve insan üzerinde ne gibi etkilere yol açabileceği hakkında fikri bile olmayan kişilerin ilaçlama yapması, sonrasında pişman olunacak ciddi sağlık problemleriyle karşılaşılmasıyla sonuçlanabilir.

 

There are currently no comments.