Bekleme Koltuklarının Önemi

Bekleme koltukları adını kullanıldıkları yerlerden almıştır. Bulunduğu mekanda insanları ayakta beklemekten kurtarmak için tercih edilen koltuk tipidir. Rahatlıkları kullanıldıkları alanlara göre göreceli olan koltuklardır. Mesela polis merkezi, hastane, nüfus müdürlüğü gibi devlet kurumlarında kullanılan bekleme koltukları için tercih edilen en önemli özellik sağlam olması ve çelik malzemeden yapılmış olmasıdır. Çünkü bu devlet kurumları sürekli iş yoğunluğunun olduğu, insanların sürekli işlerinin olduğu, kurumlardır. Genelde çift kişilik bekleme koltukları olur. Diğer taraftan bir şirketin lobisindeki bekleme koltukları, şirketin dışarıdan gelenlere karşı ne kadar kurumsal, standartların üstünde ve prestijini olduğunu gösterir. Bu yüzden gösterişe ve rahata daha önem veren bekleme koltuklarını seçerler. Genelde geniş ve tek kişilik bekleme koltukları tercih edilir. Bu koltuklarda bekleme yapacak müşterilerin rahatlıkları ön planda tutulmuştur. Bekleme koltuklarının rahat olması müşterilerin memnuniyeti ve pozitif enerjisinin düşmemesi için önemlidir. Aksi taktirde müşteri rahat edemeyeceğinden sıkılıp oradan memnuniyetsiz bir şekilde ayrılabilir.

Türkiye’de Mobilya

Türkiye’de mobilya sektörü birçoğu klasik yöntemlerle çalışan atölye tarzı küçük işletmelerin daha fazla olduğu bir görünümdedir ama küçük işletmeler gün geçtikçe yerlerini büyük fabrikalara bırakmaktadır. Türkiye’de Mobilya Endüstrisi özellikle İstanbul, Ankara, Bursa, Kayseri gibi pazarın yoğun olduğu, hammadde ulaşım  yönünden daha avantajlı olan orman ürünlerinin yoğun olduğu yerlerde toplanmıştır.

Mobilya Bizim İşimiz

Fabrikasyon olarak üretim yapan firmalar sektörde her geçen gün artmaktadır. Piyasada yer kapabilmek ve öncü olabilmek için firmamız geceli gündüzlü çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için üretimden satışa kadar personelimiz tecrübesini ve emeğini işine yansıtmaktadır. Her zaman daha ettiğimiz gibi yine söylüyoruz mobilya bizim işimiz ve bu işi en iyi biz yaparız. Kendi imalatımız olan bekleme koltuklarımızda bizim için en önemli olan şey konfor ve rahatlıktır. Bekleme koltuklarımız uzun süreli beklemelerde rahatsızlık vermemesi için imal edilirken titizlik ile çalışarak belinize zarar vermeyecek şekilde ortopedik ve bel destekli koltuklar olarak üretilmektedir. Mağazalarımıza gelerek sizler için ürettiğimiz bekleme koltuklarımızı görebilirsiniz.

There are currently no comments.