Ev alışverişinin en külfetli olanı mobilyalardır. Maalesef aynı zamanda evin en sık kullanılan eşyaları olmaları nedeniyle çok çabuk yıpranırlar. Bunun önüne geçmek olanaksızdır. Fakat bu durum mobilyalarınızı her 2 ya da 3 yılda bir değiştirmeniz gerektiği anlamına elbette gelmiyor. Onların hasarlı bölümlerinin onarılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece ekonomik bir şekilde mobilyalarınızın yenilenmesini de sağlamış olacaksınız. Eskisinden çok daha sağlam bir hal alan mobilyalarınızı çok uzun yıllar kullanabileceksiniz. Herhangi bir sorun meydana geldiğinde yine mobilya tamiri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Böylece sıkılmadığınız sürece mobilyalarınızı evinizde kullanımınıza açık olacak.

Bu hizmetler kapsamına pek çok işlem giriyor. Kırık ve çatlakların onarılmasından düşen kapakların yerine sabitlenmesine, boyamadan cilalamaya kadar pek çok işlem kolaylıkla yapılabiliyor. Üstelik artık eskisi gibi yüksek ücretler ödemenize de gerek kalmadı. Son derece makul düzeyde ödeyeceğiniz ücretler ile tüm bu bakım ve onarım hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Firmalar ile irtibata geçmeniz halinde genellikle mobilyalarınız adresinizden teslim alınıyor. Nakliye amacıyla firmaların kendi araçları kullanıldığı için ekstra bir nakliye ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Yani bu hizmetler her açıdan oldukça ekonomik ve tasarruflu!

Atölyelerde erekli tüm işlemlerden geçirilen mobilyalarınız size kısa zamanda teslim ediliyor. Ancak boyama veya cilalama gibi işlemlerin gerçekleştirilmesini talep ettiyseniz elbette eşyalarınızın kurumasını beklemek zorunda olacaksınız. Yepyeni görünümleri ve sağlam yapıları ile size teslim edilen mobilyalarınızın tamirattan geçtiğini siz dahi anlayamazsınız. Bu uygulamaların tamamı son derece usta eller tarafından yapılıyor. Mobilyaların imalatından onarımına kadar tüm aşamalarda tecrübe sahibi olan ustalar tamirattan geriye hiçbir iz bırakmıyor. Böylece mobilyalarınızı gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz. İsterseniz renklerinin değiştirilmesini de talep edebiliyorsunuz. Gerçek mobilya boyaları ile boyanan ve ardından cilalanan mobilyalarınız hiç kullanılmamış gibi yeni görünümleri eşliğinde evinize teslim ediliyor.

Ahşap olan tüm eşyalarınız için mobilya tamiri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Çocuk odası mobilyaları ve mutfak mobilyalarından bahçe mobilyalarına kadar tüm parçalar her türlü tamirat işlemine alınabiliyor. Siz de hem evinizin havasını değiştirmek hem de mobilyalarınızın eski gösterişli görünümlerini tekrar kazanmalarını sağlamak istiyorsanız hemen bu hizmeti veren bir firma ile iletişime geçin!

There are currently no comments.