Antika eşya taşımacılığı oldukça özen ve hassasiyet isteyen taşımacılık hizmetleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Evinde antika eşyası bulunanlar için, tüm ev eşyaları arasında en önemli olan ve en değerli olan eşyalar kuşkusuz ki antikalardır. Antika eşyalar hem maliyet hem de manevi değer olarak birbirine eşit oranda ikisi de oldukça yüksek olan eşyalardır. Bu nedenle eşyaların başına gelebilecek herhangi bir zarar sahipleri için hem manevi olarak hem de maddi olarak oldukça büyük bir kayba neden olacaktır.  Bu nedenle antika eşya taşımacılığı, evinde antika bulunduran ya da tüm mobilyalarını antika eşyalardan tercih eden insanlar için özel olarak geliştirilen bir nakliye hizmettir.

Antika eşya taşımacılığı veren bir firma seçilirken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri firmanın antika taşımacılığında kurumsal bir hizmet yelpazesine sahip olmasıdır. Kurumsal firmalar müşteri memnuniyeti bir odaklı çalışma yürüterek, büyür ve gelişirler. Ve bünyelerinde bu gelişimi olumsuz olarak etkileyecek hiçbir oluşuma izin vermezler. Antika eşya taşımacılığı alanında kurumsal hizmet veren bir firma, antika eşyaların taşınması için bünyesinde diğer taşımacılık ekiplerinden daha uzman olan bir ekip oluşturur. Bu sayede eşyalarınızın araca yüklenmesi anında, merdivenlerden indirilirken ya da araca yerleştirilirken oluşabilecek hasarlar içinde gereken önlemi almış olur.

Antika eşya taşımacılığında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise firmanı taşımacılı hizmeti esnasında herhangi bir sigorta hizmeti sunup sunmadığıdır. Eşyalarınızı sigorta hizmeti ile koruyan bir firmanın güvenilirlik derecesi oldukça yüksek anlamına gelmektedir. sigorta hizmeti veren bir firma antika eşyaların değerini belirleyen bir uzmanla çalışarak taşımadan önce eşyalarınızın maddi değerini belirler ve oluşan herhangi bir firma kaynaklı aksilikte eşyalarınızın mali değerini size anında ödeyerek oluşan mağduriyetin maddi kısmını ortadan kaldırır. Antika taşımacılığında uzman hizmet veren firmalar arasında abs transport bulunmaktadır

There are currently no comments.