Moda elbette sadece bayanlara özel değil. Erkek kıyafetlerinde de sürekli bir yenileşme ve değişim söz konusu. Moda rüzgarları erkeklere özel tasarlanan kıyafetler ve erkek iç giyim modelleri üzerinde de esiyor. Durum böyle olunca erkekler de en az bayanlar kadar modayı yakın markaja almak durumunda kalıyor. Ancak erkekler için modayı takip etmek çok daha kolay gibi görünüyor. En azından iç giyim söz konusu olduğunda tercihlerinde çok büyük değişimler yapmak zorunda kalmıyorlar. Çünkü her yılın kendine özgü modelleri ön plana çıkıyor olsa da erkeklerin giysilerinde devasa yenilikler pek gözlemlenmiyor.

Zira bu yıl da gelenek bozulmadı. 2013 erkek iç giyim modasında sadece basit birkaç farklılık mevcut. Bunlardan ilki slipleri kapsıyor. Bu yıl sliplerde beyaz eski hakimiyetini geri kazandı. Sliplerde artık cıvıl cıvıl renkler yerine asilliği ile tüm her daim tüm dikkatleri üzerinde toplayan beyaz rengi göreceğiz. Ancak beyazdan hoşlanmayan erkekleri de unutmayan moda ikonları siyah sliplere tekrar gündeme taşımayı başarmış gibi görünüyor. Sliplerde bu yıl siyahı da gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu arada üzeri çeşitli çizgi film karakterleri ile kaplı olan baskılı slipler de tarih oldu. Mizahi açıdan bu parçaları eğlenceli buluyorsanız yine de kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak son derece demode bir görünüm sergilemeyi de göze almanız gerekiyor.

Bu yılın erkek iç giyim modellerinde boxer çeşitleri de minik bir değişim geçirdi. Bu parçalarda desenli ve özellikle de çizgili olan tasarımlar ön plana çıkıyor. Renk seçiminde ise özgürce davranabilirsiniz. Ancak mümkün olduğunca düze renklerden kaçınmanızda fayda var. Şayet modayı takip ediyorsanız tarzınız ile uyuşmayacak bir görüntü sergileyebilirsiniz. Desenler arasında sadece bir bölümünde iddialı bir motif bulunan tasarımlardan yana da tercih kullanabilirsiniz. Bu modeller her yaştan erkeklerin beğenisini kazanmış durumda.

Atletlerde çok büyük bir değişim söz konusu değil. Ancak kısa kollu modellerden ziyade kolsuz ve V yaka tasarımları seçmelisiniz. Her ne kadar sıfır yaka atletler yine saltanatı elden bırakmamış olsa da yakalarda bir değişimin sinyalleri yavaş yavaş gelmeye başlıyor.

There are currently no comments.